Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: enable
fi: ota käyttöön

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: blocked
fi: suljettu

en: Nodes
fi: Solmut

en: Users
fi: Käyttäjät

en: block
fi: lohko

en: published
fi: julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu

en: not sticky
fi: ei kiinnitetty

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: not promoted
fi: ei näytetä etusivulla

en: promoted
fi: näytetään etusivulla

en: disable
fi: pois käytöstä
