Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: enable
is: virkja

en: disabled
is: óvirkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Roles
is: Leiklutir

en: blocked
is: sperraður

en: Users
is: Brúkarar

en: block
is: blokkur

en: published
is: útgivið

en: not published
is: ikki útgivið

en: not sticky
is: ikki fest ovast

en: sticky
is: fest ovast

en: not promoted
is: ikki flutt fram

en: promoted
is: flutt fram

en: disable
is: óvirkja
