Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: enable
gu: સક્રિય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: blocked
gu: અવરોધિત

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: disable
gu: નિષ્ક્રિય
