Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: enable
id: hidupkan

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Administration
id: Administrasi

en: Roles
id: Peran

en: blocked
id: diblokir

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna

en: block
id: blok

en: published
id: diterbitkan

en: not published
id: tidak diterbitkan

en: not sticky
id: tidak diataskan

en: sticky
id: diataskan

en: not promoted
id: tidak dipromosikan

en: promoted
id: dipromosikan

en: disable
id: dimatikan

en: attribute
id: atribut
