Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: enable
is: virkja

en: disabled
is: óvirkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Roles
is: Hlutverk

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur

en: block
is: blokk

en: published
is: birt

en: not published
is: ekki birt

en: unpublish
is: Afbirta

en: publish
is: Birta

en: make sticky
is: Festa efst

en: promote
is: Sýna á forsíðu

en: demote
is: Taka af forsíðu

en: disable
is: afvirkja
