Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: disabled
jv: mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Roles
jv: Parāgā

en: blocked
jv: diblokir

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo

en: published
jv: dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: not sticky
jv: ora sticky

en: not promoted
jv: ora dipromosikna

en: promoted
jv: promosikna

en: disable
jv: mati
