Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: enable
ka: ჩართვა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Roles
ka: როლები

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not sticky
ka: არ არის მიმაგრებული

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: not promoted
ka: არ არის წარმოჩენილი

en: promoted
ka: წარმოჩენილი
