Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: enable
kn: ಶಕ್ತ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: block
kn: ಖಂಡ

en: sticky
kn: ಅಂಟಿಸಲಾದ

en: disable
kn: ಅಶಕ್ತ

en: attribute
kn: ಗುಣ ವಿಶೇಷ
