Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: blocked
fa: مسدود شده

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: block
fa: قالبک

en: published
fa: منتشرشده

en: not published
fa: منتشر نشده
