Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: enable
pt: ativar

en: disabled
pt: inativo

en: Administration
pt: Administração

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: blocked
pt: bloqueado

en: Nodes
pt: Nós

en: Users
pt: Utilizadores

en: block
pt: bloco

en: published
pt: publicado

en: not published
pt: não publicado
