Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: enable
sl: omogoči

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Roles
sl: Vloge

en: blocked
sl: blokiran

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: block
sl: blok

en: published
sl: objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: disable
sl: onemogoči
