Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: enable
th: เปิดใช้งาน

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: blocked
th: ถูกบล็อค

en: block
th: บล็อค

en: published
th: ตีพิมพ์

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: not sticky
th: ไม่ค้างไว้บนสุด

en: sticky
th: ค้างไว้บนสุด

en: not promoted
th: ไม่แสดงในหน้าแรก

en: promoted
th: แสดงในหน้าแรก
