Fasttoggle (8.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: enable
ug: ئېچىش

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: blocked
ug: توسۇش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: not sticky
ug: چوققىلانمىدى

en: sticky
ug: چوققىلاش

en: not promoted
ug: باش بەتتە كۆرسىتىلمىدى

en: promoted
ug: باش بەتكە يوللاندى
