Fasttoggle (8.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Administration
is: Fyrisiting

en: The configuration options have been saved.
is: Samansetingarmøguleikarnir eru goymdir.

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: Unpublish
is: Tak aftur
