Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Not promoted
az: İrəlilənmir

en: Not sticky
az: Yapışqan deyil
