Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Promoted
hr: Promaknut

en: Published
hr: Objavljeno

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Make sticky
hr: Učini ljepljivim
