Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Published
kk: Жарияланған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Make sticky
kk: Жабыстыру
