Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Promote to frontpage
mr: मुख्य पानावर बढती द्या

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Not published
mr: अप्रकाशित

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
