Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Promoted
pl: Promowany

en: Published
pl: Opublikowane

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Not promoted
pl: Niepromowane

en: Not sticky
pl: Nieprzyklejone

en: Make sticky
pl: Przyklej

en: Promoted to frontpage
pl: Promowane na stronie głównej
