Fasttoggle (8.x-3.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Administration
tr: Yönetim

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Promoted
tr: Tanıtılan

en: Published
tr: Yayında

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Promote
tr: Destekle

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Not promoted
tr: Yükseltilmedi

en: Not sticky
tr: Sabit değil

en: Make sticky
tr: Listeler üstünde kalıcı yap

en: Promoted to frontpage
tr: Ana sayfaya yükseltildi
