Fasttoggle (8.x-3.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Promoted
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ
