Fasttoggle (8.x-3.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Promoted
fr: Promu

en: Published
fr: Publié

en: Sticky at top of lists
fr: Epinglé en haut des listes

en: Promote
fr: Promouvoir en page d'accueil

en: Not published
fr: Non publié

en: Sticky
fr: Épinglé (en haut des listes)

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Not promoted
fr: Non promu

en: Not sticky
fr: Non épinglé

en: Make sticky
fr: Épingler

en: Promoted to frontpage
fr: Promu en page d'accueil
