Fasttoggle (8.x-3.0-rc1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Promoted
hu: Címlapon

en: Published
hu: Közzétéve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: Promote
hu: Közzététel

en: Not published
hu: Rejtett

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Not promoted
hu: Nincs a címlapon

en: Not sticky
hu: Nem kiemelt

en: Make sticky
hu: Kiemelt

en: Promoted to frontpage
hu: Címlapos tartalom
