Fasttoggle (8.x-3.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
