Fasttoggle (8.x-3.0-rc2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Published
eu: Argitaratua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Not sticky
eu: Ez itsaskorra

en: Make sticky
eu: Itsaskor bihurtu
