Fasttoggle (8.x-3.0-rc2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Promoted
he: מקודם

en: Published
he: מפורסם

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Sticky
he: דביק

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Not promoted
he: לא מקודם

en: Not sticky
he: לא דביק

en: Make sticky
he: הפכו לדביק
