Fasttoggle (8.x-3.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Administration
vi: Quản lý

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Published
vi: Đã công bố

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: Promote
vi: Nâng cấp

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Sticky
vi: Dính

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản

en: Make sticky
vi: Cố định vị trí
