Fasttoggle (8.x-3.0-rc3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Administration
bg: Администриране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Published
bg: Публикувано

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Make sticky
bg: Закрепи на първо място
