Fasttoggle (8.x-3.0-rc3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
