Fasttoggle (8.x-3.0-rc3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Promote
nl: Promoten

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Not sticky
nl: Niet vastgeplakt

en: Make sticky
nl: Vastplakken bovenaan de lijst

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina
