Fasttoggle (8.x-3.0-rc3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Promoted
pt: Promovido

en: Published
pt: Publicado

en: Sticky at top of lists
pt: Destacado no topo da página

en: Promote
pt: Promover

en: Not published
pt: Não publicado

en: Sticky
pt: Destacado

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: Not promoted
pt: Não promovido

en: Not sticky
pt: Não destacado

en: Make sticky
pt: Destacar

en: Promoted to frontpage
pt: Promovido para a página principal
