Fasttoggle (8.x-3.0-rc3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Published
sl: Objavljeno

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Make sticky
sl: lepljivo
