Fasttoggle (8.x-3.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Make sticky
dz: རྩི་ཅན་བཟོ་
