Fasttoggle (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Published
eo: Publikigita

en: Sticky at top of lists
eo: Algluita supre de listoj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Make sticky
eo: Listigu supren
