Fasttoggle (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Promoted
it: Promosso

en: Published
it: Pubblicato

en: Sticky at top of lists
it: Sempre in cima agli elenchi

en: Promote
it: Promozione

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: Not promoted
it: Non promosso

en: Not sticky
it: Non sempre in cima

en: Make sticky
it: Rendi fisso in cima

en: Promoted to frontpage
it: Promosso in prima pagina
