Fasttoggle (8.x-3.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Published
nn: Publisert

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Not published
nn: Ikkje publisert
