Fasttoggle (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Promoted
sk: Propagovaný

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Label style
sk: Štýl popisu

en: Status (reflects the current state, e.g. "published", "active")
sk: Stav (Vyjadruje aktuálny stav napr. "publikovaný", "aktívny")

en: Action (shows what happens upon a click, e.g. "unpublish", "block")
sk: Akcia (ukazuje čo sa stane po kliknutí napr. "nezverejňovať", "blokovať")

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Not promoted
sk: Nepodporovaný

en: Not sticky
sk: Neprilepený

en: Make sticky
sk: Prilepiť navrch zoznamu
