Facebook Filter (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Filters content in preparation for display.
hu: A tartalmakat szűri azok megjelenítésének előkészítésekor.
