Facebook Filter (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Filters content in preparation for display.
cs: Filtruje obsah během zpracování pro zobrazení.
