Facebook Filter (2.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis

en: Filters content in preparation for display.
hr: Pročišćava sadržaj tijekom pripreme za prikaz.
