Facebook Filter (2.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Filters content in preparation for display.
ro: Filtrează conținutul în curs de pregătire pentru afișare.
