Facebook Filter (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Filters content in preparation for display.
da: Filtrerer indhold før det vises.
