Facebook Filter (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Filters content in preparation for display.
ja: 表示のために利用するフィルター
