Facebook Filter (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Other
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Filters content in preparation for display.
pt: Filtra o conteúdo em preparação para ser exibido.

en: The module provides a text filter to automatically convert Facebook #hashtags into links.
pt: O módulo fornece um filtro de texto para converter automaticamente #hashtags do Facebook em links.

en: Visit the <a href=":project_link">Facebook Filter project page</a> on Drupal.org for more information.
pt: Visite a <a href=":project_link"> página de projeto do Filtro do Facebook </a> no Drupal.org para obter mais informações.
