Facebook Filter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: Filters content in preparation for display.
de: Ermöglicht die Filterung von Inhalten nach in Textfiltern festgelegten Kriterien, bevor diese angezeigt werden.
