Facebook Filter (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Filters content in preparation for display.
el: Φιλτράρει την ύλη στην προετοιμασία για την εμφάνισή της.
