Facebook Filter (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Filters content in preparation for display.
th: ตัวกรองเนื้อหาในการเตรียมการแสดงผล
