Facebook Filter (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Filters content in preparation for display.
et: Võimaldab kuvatavat sisu filtreerida.
