Facebook Filter (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Filters content in preparation for display.
km: មាតិកា​តម្រង​ត្រៀម​នឹង​បង្ហាញ ។
