Facebook Instant Articles (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Next
fi: Seuraava

en: Comments
fi: Kommentit

en: None
fi: Ei mitään

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Style
fi: Tyyli

en: Unordered
fi: Järjestämätön

en: Ordered
fi: Järjestetty

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: About
fi: Tietoja

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin

en: Publishing settings
fi: Julkaisuasetukset
